W poszukiwaniu jesieni i czerwonego kwiecia

Za nami wspólnie przeżyty Dzień Papieski a przed nami kolejna przygoda - w sobotę za tydzień (27.10.2012) wyruszymy do Witkowic koło Krakowa by odnaleźć "czerwone kwiecie".
Dokładna godzina i miejsce zbiórki zależą w dużej mierze od Was kochani rodzice, dziadkowie,opiekunowie

Otóż do Witkowic trzeba jakoś dojechać i jedną z opcji jest to, aby Państwo pomogli nam przewieźć wilczki do ustalonego miejsca (prawdopodobnie będzie to szpital w Witkowicach). W związku z tym bardzo proszę jeśli ktoś ma możliwość udostępnienia jakiegoś miejsca w samochodzie, aby poinformował mnie o tym (np mailowo). Jeśli nie uda nam się zmobilizować wtedy pojedziemy autobusem MPK
Chciałabym również wiedzieć orientacyjnie ile wilczków pojawi się na tej zbiórce, dla tego proszę również o taka informacje mailowo bądź smsem. Chodzi o to ile miejsc musimy znaleźć.

Ramowy plan jest taki:
około 10:30 chciałbym aby wilczki dotarły do Witkowic (czyli pół godziny wcześniej spotkamy się na Krowodrzy i na Podgórzu )
o 14 planujemy ognisko (z kiełbaskami), na które zapraszamy także całe rodziny wilczków ( rodziców , rodzeństwo, dziadków). Całość powinna się zakończyć około 15.

Dokładny plan zostanie ustalony kiedy zorientujemy się jak stoi sprawa z transportem Wilczków do i z Witkowic
Proszę więc o kontakt i zapraszam serdecznie na zbiórkę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz