Świeto Odzyskania Niepodległosci

W najbliższa niedziele 11 listopada przypada  rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości
Nasze wspólne świętowanie rozpoczniemy msza św w Katedrze Wawelskiej
Po mszy świętej odbędzie się Wielka Gra Niepodległościowa. Zapraszamy na nią wszystkie wilczki. Przeniesiemy się w czasy Józefa Piłsudskiego, spotkamy się z Romanem Dmowskim i Ignacym Paderewskim, sprawdzimy się w roli żołnierzy i będziemy się bronic przed zaborcami. Razem z naszymi rodzinami w klasztorze Ojców Dominikanów będziemy też świętować radując się wspólnym śpiewem pieśni patriotycznych i przybliżając sobie historię polski w krótkich scenkach które specjalnie dla was przygotowały Stare Wilki :)
Spotykamy się punktualnie o godzinie 09:25 na placu przed głównym wejściem do kościoła oo. Bernardynów skąd razem przechodzimy na Mszę Świętą do Katedry na Wawelu.
Jeśli ktoś nie jest w stanie dotrzeć przed Mszą w Katedrze lub będzie uczestniczył we mszy świętej w parafii to można dołączyć do nas później na grę i śpiewogranie około godziny 11:30 na placu przed kościołem oo Bernardynów ( w razie gdyby był problem z odnalezieniem się najlepiej kontaktować się telefonicznie z Akelą )
Zbiórka powinna zakończyć się około godziny 14 pod klasztorem Dominikanów
Pamiętajcie o mundurach  ;)   o pełnym  umundurowaniu
- bercie który jest na głowie
 - granatowych podkolanówkach,
- chuście
- ciepłym swetrze granatowym lub czarnym
- związanych włosach
/wilczki które nie posiadają jeszcze munduru przychodzą w granatowej spódniczce lub spódnicospodniach i granatowym sweterku, granatowych rajstopach/ podkolanówkach/
Warto zabrać aparat
ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY I ŚWIĘTOWANIA CAŁYMI RODZINAMI

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz