Zbiórkę zacząć czas

Po feriach i zimowym szaleństwie przychodzi czas na zimę w dżungli Już w tę sobotę 2 lutego odbędzie się  zbiórka naszej Gromady. Zapraszamy na nią WSZYSTKIE WILCZKI, CO DO JEDNEGO!!! a szczególnie zapraszamy  nowe dziewczynki które chciały by dołączyć do naszej Gromady. Mamy nadzieje ze nikogo nie zabraknie bo bardzo się stęskniłyśmy za wszystkimi wilczkami ;)
Zabieramy ze sobą drugie śniadanie ( z opcja podzielenia się ) i mnóstwo wilczkowej radości Korzystając z uroków zimy cześć zbiórki spędzimy na śniegu dla tego wilczki przychodzą na zbiórkę w spodniach od kombinezonu ( do plecaka zabieramy spódniczkę i beret) Na zbiórce czeka nas dużo atrakcji gry, zabawy, piosenki i wspomnienia z ferii oraz wielkie świętowanie i kolejne radosne wydarzenie nowa delikatna łapka Julia otrzyma chustę naszej gromady :)

Wilczki z Krowodrzy spotykają się pod kościołem bł. A. Salawy al Kijowska 29 o 10:30 Powrót około 14:00
Wilczki z Podgórza spotykają się pod kościołem św. Józefa ul Zamojskiego 2 o 10:00 Powrót około 14:20
Potrzebne będą dwa bilety MPK


Pamiętajcie o ciepłych czapkach, rękawiczkach ( najlepiej nieprzemakalne i kronikach wilczka ( na zbiórce bedzie czas żeby zaliczyć zadania na obietnice i gwiazdki) Można zabrać "jabłuszka" do zjeżdżania

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz