Biwak Rodziców


Plik:Schronisko PTTK na Starych Wierchach.jpg

 

Drodzy Rodzice!
Gorąco zachęcam do udziału w Biwaku Rodziców, który odbędzie się w dniach 31 maja do 1 czerwca 2013 roku w Gorcach. Na biwaku będą mogli Państwo brać udział w zajęciach, podobnych do tych jakie są organizowane dla Państwa dzieci, dowiedzieć się w praktyce jak wygląda wędrówka dla szefów oraz mile spędzić czas na łonie natury.

Wyjazd w piątek 31 maja o godzinie 8:00, busem w kierunku Rabki z dworca RDA ul. Bosacka odjazd z dolnej płyty. Koszt biletu 12 zł. Miejsce noclegu zaplanowane jest w schronisku na Starych Wierchach- nocować można w namiocie- koszt za użytkowanie pola namiotowego wynosi 8 zł. Jest również możliwość noclegu w budynku- cena za noc wynosi 30zł. Przy zgłoszeniu proszę poinformować organizatorów czy wolą Państwo spać pod namiotem czy w budynku, aby mogli dokonać rezerwacji.

Drugiego dnia planowane jest zejście ze schroniska do Rdzawki i ok 15:30-16 powrót busem do Rabki i następnie do Krakowa.

Całkowity koszt wyjazdu z opcją spania pod namiotami to ok 50 zł z wyżywieniem.

W planie oprócz wędrówki, ognisko, gotowanie na ogniu oraz elementy charakterystyczne dla metodyki Skautów Europy.
Zgłoszenia do dnia 8 maja przyjmuje dh. Jadwiga Szuba- szczepowa 4. Szczepu Krakowskiego bł. Matki Teresy z Kalkuty na mail szubamoja@gmail.com
Do dh. Szczepowej można również kierować pytania odnośnie wyjazdu.
.Serdecznie zapraszam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz