Bo Gromada to rodzina...

Z za chmur znowu wyjrzało słońce. Po dłuższej przerwie nadszedł wiec czas na kolejna jesienna zbiórkę gromady Mamy nadzieje ze wszystkie wilczki stęskniły się tak bardzo jak stare wilki i już nie mogą doczekać się wspólnych zabaw :)

Już w  sobote 9 listopada odbędzie się zbiórka naszej gromady. Zapraszamy wszystkie wilczki co do jednego i mamy nadzieje ze nikogo nie zabraknie. Zapraszamy również dziewczynki, które chciałyby dołączyć do naszej wilczkowej rodziny:) Spotykamy się o 11:00 pod kosciołem bł. Anieli Salawy al. Kijowska 29
około godziny 13:40 uroczysty apel zapraszamy na niego rodziców szczególnie Wilczków składających obietnice ( można zabrać aparat żeby uwiecznić te ważne dla naszej gromady chwile)
koniec zbiórki o 14:00  w tym samym miejscu

Na zbiórce czeka nas wielkie świętowanie Amelka Julka i Kinga złożą swoja Obietnice Wilczka a Maja Marta Nastka Tosia i Zosia otrzymaja chusty i stana sie pełnoprawnymi członkami Gromady, poznamy też nowe wilczkowe piosenki  wyruszymy tropem mieszkańców dżungli,  a na Skale Narady zastanowimy sie po co Wilczkowi potrzebne jest prawo i dla czego warto go przestrzegać :)

 Zabieramy ze sobą kronikę wilczka i drugie śniadanie( kanapkę i kubeczek na picie ), nie zapomnijcie tez o pełnym umundurowaniu /wilczki które nie posiadają jeszcze munduru przychodzą w granatowej spódniczce lub spódnicospodniach granatowych rajstopach i granatowym sweterku /

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz