Niech ta chwila cieszy nas bo zbiórke zacząć czas...

Po długich wakacjach znowu przyszedł czas na zbiórki wilczkowe! Mamy nadzieje ze wszystkie wilczki stęskniły się tak bardzo jak stare wilki i już nie mogą doczekać się wspólnych zabaw :)

Po uroczystym rozpoczęcie roku harcerskiego i świecie szczepu nadszedł czas aby znowu wyruszyć w głąb dżungli. Już w najbliższą sobote26 września odbędzie się zbiórka naszej gromady. Zapraszamy wszystkie wilczki co do jednego i mamy nadzieje ze nikogo nie zabraknie. Zapraszamy również wszystkie nowe dziewczynki, które chciałyby dołączyć do naszej Wilczkowej rodziny:) Już nie możemy doczekać się spotkania z Wami

Na zbiórce czeka nas wiele atrakcji nowe piosenki i zabawy prosto z dżungli,  i mnóstwo wilczkowej radości i szaleństwa   :)

Zabieramy ze sobą kronikę wilczka ( gruby zeszyt w którym wilczek zapisuje swoje sprawności , przygody) i drugie śniadanie( kanapkę i coś do picia), nie zapomnijcie tez o pełnym umundurowaniu /wilczki które nie posiadają jeszcze munduru przychodzą w granatowej spódniczce lub spódnicospodniach i granatowym sweterku/ - bardzo prosimy wziąć pod uwagę ze w trakcie zabawy ubrania mogą się pobrudzić.

wilczki z Krowodrzy spotykają się pod kościołem bł. Anieli Salawy o godz 11:00 koniec około 14:00
wilczki z Podgórza spotykają się pod kościołem św. Józefa o godzinie 10:30 powrót około 14:35 - potrzebne będą dwa bilety MPK( lub KKM)

1 komentarz:

  1. Depending on settings, you can to|you probably can} win consistently in case you are skilled sufficient and/or have sufficient bankroll. And if someone has just misplaced a ton on one of them, you can to|you probably can} swoop in and clear up in case you are 메리트카지노 skilled. Sometimes you might be} supplied holds, which in principle will increase your chances.

    OdpowiedzUsuń